20.kolo MSDŽ: FC Vítkovice - Kotouč Štramberk 1:1 (0:0)

30.05.2011 15:40

V posledním domácím zápase této sezóny jsme přivítali Kotouč Štramberk.

První poločas ani rozebírat nebudu, protože mě nenapadá výstižnější slovo než hnus. Na hřišti nebylo k vidění nic, co by aspoň vzdáleně připomínalo fotbal. Jen nějaká soutěž v tom, kdo dokopne balónem dál a výš.

Druhý poločas už byl mnohem zajímavější, začali jsme hrát více po zemi a kombinačně a začali jsme dostávat soupeře pod tlak. Paradoxně právě v tento okamžik jsme inkasovali, kdy na pravé straně využila nedůraz obrany Stupavská a z brejku nechytatelnou střelou do šibenice otevřela skóre - 0:1. S každou minutou náš tlak sílil, ale opět se ukázala naše nemohoucnost v koncovce. Že tváří tvář hostující brankářce neuspěje Vyležíková, která je v týmu nová se dá pochopit, ale u Backové a zejména Nguyen, která měla míč na malém vápně, byla sama, brankářka na čáře a ještě ji dokáže trefit, tak to je smutné. Vysvobození přišlo až 5 minut před koncem, kdy Stošková nevěděla co s míčem, tak ho z dobrých 25 metrů nepálila na bránu a trefila šibenici taky - 1:1. Poslední zajímavá šance, kdy šly 3 naše hráčky na jedinou obránkyni hostů, skončila ofsajdem, tak utkání skončilo pouze remízou 1:1.