Přátelské utkání: Český Těšín - FC Vítkovice 0:1 (0:0)

31.01.2011 06:59

K prvnímu přátelskému utkání před jarními boji zajížděly naše fotbalistky na půdu Českého Těšína. I bez několika opor si vytvořily trvalý tlak a hrálo se převážně na půdě Těšína. Jen díky špatné koncovce byl poločasový výsledek 0:0. Úvod druhé půle začal pokutovým kopem Těšína, kdy Janečková při výkopu z ruky špatně trefila míč, ten spadl za šestnáctku na Stabravovou, která jej špatně zpracovala a tak se míč dostal na kopačky soupeřek, které jej zavezly do pokutového území, kde tomu nasadila korunu Klímková a hráčku skluzem sestřelila. Naštěstí Janečková svou chybu napravila a bravůrně penaltu zneškodnila. Rozhodující moment přišel asi 10 minut před koncem, kdy závaru před bránou Těšína využila Stabravová a míč uklidila do sítě a rozhodla tak o vítězství Vítkovic 0:1.