Přátelské utkání FC Vítkovice - TJ Comfort Dobratice 1:2 (0:1)

29.03.2011 13:30

V posledním víkendu před sezónou sehrály naše děvčata na domácím trávníku přátelské utkání s týmem Dobratic. Soupeř si na začátku utkání vytvořil tlak, který v úvodní branku využila po rohovém kopu Mynářová - 0:1. Hra se začala postupně vyrovnávat s minimem šancí na obou stranách. Velkou příležitost ve vyrovnání měla ve druhém poločase Backová, která postupovala sama na brankářku, ale branku nedala. To se povedlo až Odziomkové, která své sólo zakončila s přehledem kolem brankářky - 1:1. Hned na to postupovala na bránu osamocená Fidlerová, chtěla vybíhající brankářku chytře přehodit, ale míč bohužel nedostatečně zvedla a gól z toho nebyl. Nedáš dostaneš se potvrdilo v poslední minutě, kdy z trestného kopu snad ze 30 metrů za nemístné poznámky Backové rozhodla o výhře Dobratic skákavou střelou k tyči Dunová - 1:2.