Přátelské utkání KKS Zabrze - FC Vítkovice 8:0 (4:0)

09.08.2010 07:15

Pravá zkouška ohněm nás čekala v krásném beskydském městečku Milówka v Polsku, kde se naše děvčata utkala s týmem 2.polské ligy KKS Zabrze, kde tento tým pobýval na hostování.

Největší rozdíl mezi oběma týmy byl především v pohybu. Hráčky Zabrze se více snažily hrát, nabízet se a to způsobovalo naší obraně velké problémy. To se zvýrazňovalo také tím, že jsme soupeři dávali až příliž mnoho prostoru a soupeř toho dokázal využít.

Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný a hrálo se převážně kolem půlky hřiště. Ale zhruba ve 20 minutě jsme během 5 minut 3 krát inkasovali a bylo o utkání rozhodnuto. Zabrze bylo lepším týmem, nebezpečnějším, v poklidu kontrolovalo průběh utkání a navyšovalo skóre, které se zastavilo až na děsivých 8:0.

Nezbývá než doufat, že si z tohoto utkání vemou holky ponaučení a další zápasy budou už jen lepší.